Платформа В«Новітні спрямуванняв» як інструмент моніторингу стану сучасного мистецтва України в умовах лабораторного практикуму 2011 та 2012 років
DOI:
https://doi.org/10.31500/2309-8813.13.2017.142440Ключові слова:
сучасне мистецтво, арт-проекти, мистецька взаємодіяАнотація
Статтю присвячено висвітленню результатів роботи з практичного втілення художного арт-проекту на основі реалізованих кураторською групою (Андрієм Сидоренком та автором публікації) відділу кураторсько-виставкової діяльності та культурних обмінів Інституту проблем сучасного мистецтва (завідувач відділу Н. М. Булавіна) проектів «Колективні сновидіння» (2011) та «Соціальна ейфорія» (2012) як багатофункціонального дослідницького інструменту для створення контенту в галузі сучасного мистецтва та взаємодії художник-куратор-середовище-глядач.
Посилання
Bulavina N. M. Do istorii stvorennia Instytutu problem suchasnoho mystetstva Natsionalnoi akademii mystetstv Ukrainy [Bulavina N. To the history of founding the Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine] // Suchasne mystetstvo: nauk. zb. [Contemporary art: Collected research papers] / IPSM NAM Ukrainy. Kyiv: Feniks, 2010. Vyp. 7. S. 292–296.
Bulavina N. M., Pylypenko I. Ya. Sotsialni aspekty suchasnykh mystetskykh praktyk [Bulavina N., Pylypenko I. Social aspects of contemporary artistic practices] // Suchasne mystetstvo: nauk. zb. [Contemporary art: Collected research papers] / IPSM NAM Ukrainy. Kyiv: Feniks, 2010. Vyp. 7. S. 253–260.
Vysheslavskyi H. Kuratorski kontseptsii vystavok suchasnoho mystetstva na mezhi XX i XXI storich [Vysheskavkyi H. Curatorial concepts of contemporary art exhibitions on the turn of 21st century] // Suchasne mystetstvo: nauk. zb. [Contemporary art: Collected research papers] / IPSM NAM Ukrainy. Kyiv: Feniks, 2005. Vyp. 2. S. 217–231.
Solovev A. Garazh. Transmissiya [Soloviov A. Garage. Transmission] // Galereya [Gallery]. 2002. # 3/4. S. 5.
Bereznitsky L. Introduction. Concept of The Project // Art Point. International Сross-Culture Project about Donetsk сity. 2010. P. 20–23.
Buergel R. M. Contemporary Art and Community // Artforumlive: Notes of Events 2008–2009 Eidos Art Development Foundation Education Program. 2009. P. 30–37.
Degot E. Is There Space for Realistic Tradition in Contemporary Art? // Artforumlive: Notes of Events 2008–2009 Eidos Art Development Foundation Education Program. 2009. P. 96–97.
Nankervis A. Isolation: The Hidden and The Obvious // Izolyatsia. Platform for Cultural Initiatives. 2010. P. 50–52.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Ірина Яцик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роти (див. The Effect of Open Access.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.